کشور آلمان

 کشور آلمان

کشور آلمان: در ابتدای ورود پناهندگان می بایستی توسط مامورین انگشت نگاری شوند و از آنها عکس گرفته می شود تا پس از این مشخص گردد دارای سابقه قبلی هستند یا خیر

اداره مهاجرت

کارکنان اداره مهاجرت در کشور آلمان از پناهجویان سوالاتی مبنی بر اینکه برای چه چیزی کشور خود را ترک کرده اند و هدف آن ها از اعلام پناهندگی چیست می پرسند، پس از این پرسش و پاسخ ها تصمیم می گیرند که آیا برای پناهنده پرونده پناهندگی صادر کنند یا خیر.

در سال های اخیر بیشترین میزان پذیرش پناهندگان را در بین کشورهای اروپایی آلمان داشته که در این میان سهم پناهندگان را کشورهایی همچون سوریه ، عراق ، لبنان و ایرانیان دارند .

اداره فدرال مهاجرین کشور آلمان اعلام نموده است که انتظار دارد ۳۰۰ هزار پناهنده وارد کشور آلمان شود، بر اساس آمار منتشر شده در سال گذشته ۱.۱ میلیون پناهنده وارد کشور آلمان شده است و مراحل اخذ پذیرش توسط قوانین پناهندگی در آلمان برای پناهجویان اداره می شود. بعد از درخواست پناهندگی در کشور آلمان ، اجازه اقامت موقتی به پناهندگان داده می شود که در آلمان بمانند تا وضعیت اقامت آنها مشخص شود .

پناهنده طبق قوانین پناهندگی در آلمان می تواند از خدمات درمانی و بیمه اجتماعی بهره مند گردد .

ابتدا شخص برای ماندن همانطور که خواندید اجازه اقامت موقت دارد و در این زمان منتظر جواب پناهندگی می مانند چنانچه درخواست پناهندگی متقاضی رد شود او می بایست کشور آلمان را ترک نماید .

در حال حاضر شرایط پناهندگی در کشور آلمان برای پذیرش اتباع مختلف متفاوت می باشد و اولویت با افرادی است که در کشورشان جنگ و یا مسائلی از این قبیل که کشورشان را نا امن سازد وجود داشته باشد ، البته راه ورود غیر قانونی هم نمی تواند مشکل گشای شما باشد و خود این مسیر نیز از سوی افرادی که وکیل نیستند یا قاچاقچی هستند به شما پیشنهاد می گردد . هنوز بسیاری از متقاضیان پناهندگی در کشور آلمان درک درستی از قوانین پناهندگی در آلمان و جنبه های حقوقی آن و مشکلات و سختی های آن ندارند و بدون هیچ پیش بینی و درکی فقط برای راه یابی به این کشور این مسیر نادرست را انتخاب می کنند. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مهاجرت به آلمان، قوانین پناهندگی در آلمان، نکات پناهندگی در آلمان، شرایط پناهندگی در آلمان، مهاجرت به آلمان و قوانین پناهندگی در آلمان و سایر موارد اطلاعاتی جزئی در اختیار شما قرار گیرد. و پیشنهاد ما آنست که با اطلاع از راههای قانونی مهاجرت و انتخاب بهترین آنها نسبت به شرایط خودتان از خطرات پناهندگی دوری نمایید و پناهندگی را انتخاب نفرمایید. شما می توانید برای اخذ اطلاعات بیشتر در ارتباط با راههای قانونی مهاجرت به آلمان با موسسه حقوقی مهام تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان این موسسه بهره ببرید. اخذ اطلاعات کامل در رابطه با موضوع راههای قانونی مهاجرت به آلمان همچون تحصیل در آلمان و کار در آلمان شما را برای اخذ تصمیم قطعی در امر مهاجرت به آلمان راهنمایی نموده و مسیر تعالی را برای شما عزیزان هموار خواهد نمود.  کشور آلمان

 

مهاجرت به آلمان

قوانین پناهندگی در آلمان

نکات پناهندگی در آلمان

شرایط پناهندگی در آلمان

قوانین پناهندگی در آلمان

آلمان

کشور آلمان