موسسات معتبر کاریابی در نروژ

موسسات معتبر کاریابی در نروژ

آیا از موسسات معتبر کاریابی در نروژ اطلاع دارید؟ آیا موسسات معتبر کاریابی در نروژ را می شناسید؟ کار در موسسات معتبر کاریابی در نروژ چگونه است؟ چگونه می توان با موسسات معتبر کاریابی در نروژ کار مورد نظر را پیدا کرد؟

موسسه حقوقی ملک پور به عنوان یک موسسه حقوقی معتبر و برتر در خاورمیانه قصد دارد در این مقاله به انواع موسسات معتبر کاریابی در نروژ بپردازد.

اگر قصد مهاجرت به نروژ را دارید می توانید از طریق اخذ ویزای کار در نروژ برای مهاجرت خود اقدام نمایید همچنین برای یافتن کار در نروژ می توانید از موسسات معتبر کاریابی در نروژ بهره مند شوید تا بتوانید از این طریق به کار در نروژ بپردازد. موسسات معتبر کاریابی در نروژ متعدد و متفاوت می باشند و همه ساله افراد بسیاری قصد یافتن کار و وارد شدن به بازار کار نروژ از طریق موسسات معتبر کاریابی در نروژ را دارند که با توجه به یک سری شرایط و داشتن مدارک و تخصص مورد نیاز می توانند به کار مورد نظر خود دست یابند. موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله به انواع موسسات معتبر کاریابی در نروژ می پردازد همچنین به سوالات متعدد شما در مورد موسسات معتبر کاریابی در نروژ پاسخ داده خواهد شد.

موسسات معتبر کاریابی در نروژ متعدد می باشند که به بررسی این موسسات می پردازیم تا با نحوه ی کار موسسات کاریابی معتبر در نروژ آشنایی یابید.

 

انواع موسسات کاریابی معتبر در نروژ

manpower

این موسسه به عنوان یکی از موسسات معتبر کاریابی در نروژ می باشد که افراد می توانند با مراجعه به این موسسه به کار مورد نظر خود دست یابند. این موسسه دارای دفاتر بسیار و متعدد در شهرهای گوناگونی می باشد مانند میلواکی و شیکاگو که به کار و فعالیت مشغول هستند. این موسسه به عنوان یکی از بزرگترین موسسات معتبر کاریابی در نروژ در بیش از ۸۰ کشور دنیا دارای شعبات متعددی می باشد که مشغول کار و فعالیت هستند. در این موسسه حدود ۳۳۰۰۰ کارمند مشغول کار می باشند. موسسه کاریابی manpower در سال ۱۹۶۵ در نروژ تاسیس شد و فعالیت اقتصادی خود را آغاز کرد. در حال حاضر  این موسسه در نروژ دارای ۳۵ دفتر می باشد که افراد متقاضی می توانند به هر کدام از دفاتر برای کار مراجعه نمایند.

موسسه معتبر کاریابی manpower با بخش های زیر در ارتباط است: IT ، بانکداری ، امور مالی، بازاریابی، بهداشت، حمل و نقل، بیمه، انبار کالا، بیمه و. . . . . . .

زمینه های کاری موسسه معتبر کاریابی manpower:

کنترل اسناد، بایگانی، ترجمه، مدیریت اداری، مدیریت پروژه و . . . .

سایت موسسه معتبر کاریابی در نروژ:  www.manpower.no

نکته مهمی که وجود دارد این است که این موسسه برای استخدام نیروی کار بیشتر از اتباع کشور نروژ را استخدام می نماید و در صورتی که افراد کشور نروژ تمایل به کار در این موسسه نداشته باشند در این صورت از کشورهای دیگر استخدام می نماید.

 

omega

این موسسه یک موسسه مشاوره ای در نروژ می باشد که در شهر olensvag تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد همچنین دفتر مرکزی موسسه omega در همین شهر قرار دارد. این موسسه به عنوان یکی از موسسات کاریابی در بسیاری از کشورها دارای شعباتی می باشد مانند آمریکا، دانمارک، استرالیا، انگلیس ، کانادا و . . . .  که مشغول کار و فعالیت می باشند.

مقاله موسسات معتبر کاریابی در نروژ متعلق به موسسه حقوقی ملک پور است. شما عزیزان می توانید با تماس با این موسسه از مشاوره مشاورین برگزیده این موسسه بهره مند شوید همچنین موسسه حقوقی ملک پور در امر مهاجرت حامی شما عزیزان می باشد و پرونده های حقوقی شما را به بهترین نحو  به سرانجام خواهد رساند.

 

necon

موسسه کاریابی necon در سال ۲۰۰۴ در کشور نروژ تاسیس شد و فعالیت اقتصادی خود را آغاز کرد. این موسسه به عنوان یکی از موسسات معتبر کاریابی در نروژ در حدود ۲۸۰ کارمند فعال دارد همچنین این موسسه در شهرهای بسیاری دارای نمایندگی می باشد مانند: اسلو، ترونهایم، ساند، برگن و . . . .

 

jonzone

موسسه کاریابی jonzone به عنوان یکی از موسسات معتبر کاریابی در نروژ مشغول کار و فعالیت می باشد. این موسسه در زمینه بین المللی فعالیت بسیار گسترده ای دارد. این موسسه به عنوان یک موسسه کاریابی معتبر در نروژ از سرتاسر دنیا کارمند می پذیرد همچنین افراد می توانند در این موسسه مشغول به کار شوند.

 

Adecco

موسسه کاریابی Adecco یک موسسه کاریابی در نروژ می باشد در اصل این موسسه یک موسسه سوئیسی می باشد که در سال ۱۹۹۶ در نروژ تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد همچنین این موسسه یک موسسه بزرگ می باشد که افراد بسیاری می توانند در این موسسه مشغول کار شوند همچنین نکته ای که وجود دارد این است که این موسسه یک موسسه استخدامی می باشد. در اینجا بهتر است بدانید که افراد بسیاری از سرتاسر جهان در این موسسه مشغول به کار و فعالیت می باشند همچنین این موسسه در بسیاری از کشورها و شهرها دارای شعبه می باشد.

در نهایت بهتر است بدانید که اگر قصد مهاجرت به نروژ را دارید می توانید از روش های متعددی اقدام نمایید که یکی از بهترین راهها می تواند اخذ ویزای کار نروژ باشد زیرا با اخذ ویزای کار در نروژ هم می توانید اقامت را اخذ نمایید و هم می توانید وارد بازار کار شوید همچنین اگر جویای کار در نروژ هستید می توانید از طریق موسسات معتبر کاریابی در نروژ اقدام نمایید و از این طریق وارد بازار کار نروژ شوید تا بتوانید از این طریق به اقامت و تابعیت نروژ دست یابید. بهتر است بدانید که موسسات کاریابی معتبری در نروژ وجود دارد که بسیاری از این موسسات به صورت گسترده و در سطح بین المللی فعالیت می نمایند همچنین همه ساله بسیاری از افراد از طریق این موسسات کاریابی وارد بازار کار می شوند و از این طریق به اقامت و تابعیت نروژ دست می یابند.