ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت در فنلاند: خدمات ثبت شرکت در فنلاند و هزینه های خدمات ثبت شرکت درفنلاند 2018 ، قوانین جدید ثبت شرکت در فنلاند  ، راه های متعددی برای کسب و کار در کشور فنلاند وجود دارد و یکی از مهمترین گزینه ها ثبت شرکت در فنلاند میباشد . ثبت شرکت در فنلاند روند مشخصی دارد که در این مقاله برآن شدیم تا به صورت خلاصه راه های ثبت شرکت در فنلاند را بررسی کنیم . در این فرآیند قطعا مزایای بسیاری وجود دارد که از آن جمله مالکیت قطعی و بدون شریک بومی و حضور در اروپای بزرگ و اقامت و مسافرت و تجارت ، درخواست اقامت پس از ۳ سال ، درخواست تابعیت پس از ۵ سال ، اخذ ویزا برای تمامی کشورها به سادگی ، استفاده از قوانین تجاری در اتحادیه اروپا ، افتتاح حساب و استفاده از نظام بانکی اروپایی را میتوان ذکر کرد .

 

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

-۱تکمیل فرم مربوطه و ارسال به وزارت بازرگانی

-۲هماهنگی با وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه ها

-۳هماهنگی و گرفتن اجازه دولت فنلاند نسبت به بیزینس پلان

-۴پس از آن صدور اجازه برای درخواست کننده و تعیین وقت در سفارت و حضور در سفارت و دریافت ویزای بلند مدت برای درخواست کننده و همراهان

-۵سپس عزیمت به کشور مقصد و تکمیل مراحل ثبت شرکت در کشور فنلاند .

شما برای راهنمایی بیشتر برای ثبت شرکت فنلاند میتوانید از مشاوره وکلای ما در موسسه mie  استفاده کنید و راه را در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه طی نمایید .

 

انواع شرکت ها در فنلاند

شرکت با مسئولیت محدود عمومی

شرکت با مسئولیت محدود خصوصی

مشارکت عمومی یا محدود

شرکت خصوصی کوچک

شعبه یک شرکت خارجی

 

ثبت نام کارفرمایان

 

مقر دائم در فنلاند

برای فایل اطلاع رسانی راه اندازی با استفاده از فرم Y3از طریق سایت میتوانید اقدام کنید . به این صورت است که همیشه امکان را برای معامله گران خصوصی ایجاد میکند تا بیزینس خود را آنلاین راه اندازی نمایند .

در مرحله اول Y3 فرم را پر کنید و همچنین فرم اطلاعات شخصی. اطلاعات شخصی شما محرمانه و فقط توسط قسمت ثبت تجارت به کار گرفته میشود.

لطفا برای فرم فوق اقدام نمایید و پر کنید فرم ها را – یا به زبان فنلاندی یا سوئدی – بر روی کامپیوتر خود، و سپس آنها را چاپ کنید در اندازه A4، و آنها را ارسال کنید به آدرس داده شده در فرم.

اگر کسب و کار شما نیاز به یک مجوز دارد ، موضوع نیاز به یک مجوز را شما می توانید هنگامی که شما اطلاع رسانی مکنید برای راه اندازی اظهار نمایید .

علاوه بر تجار خصوصی، معامله گران کشاورزی و جنگلداری نیز ثبت نام خود را با استفاده از فرم Y3 انجام میدهند معامله گران کشاورزی شامل کارآفرینان مستقل در کشاورزی و جنگلداری، دو زن و شوهر برای انجام کسب و کار با هم، یا املاک اشخاص متوفی. معامله گران جنگلداری شامل افراد خصوصی، دو زن و شوهر با هم، یا املاک اشخاص متوفی که مالک زمین جنگل هستند .

اگر یک شرکت خارجی است مقر دائم در فنلاند داشته باشد برای موضوعات مالیات بر درآمد مانند یک شرکت فنلاندی اقدام خواهد کرد و در تمام زمینه ها از قوانین مشترک استفاده .

 

وقتی یک شرکت حقیقی و یا حقوقی ثبت نام میکند به عنوان یک کارفرما الزامی است حداقل دستمزد یا حقوق در فنلاند را به حداقل دو نفر از کارکنان به طور منظم و یا به حداقل شش کارمندان در همان زمان به صورت موقت پرداخت کند .

 

این شرکت باید از دادن مالیات کارمندان و پرسنل خود خودداری کند زیرا طبق دستورالعمل چاپ شده بر روی کارت مالیاتی هر یک از کارکنان موظف به پرداخت مالیات هستند .

کارمندان اگر دروه کوتاه تر از شش ماه در شرکت حضور داشته باشند و یا قرار بر حضور باشد از کارت مالیات در منبع (lähdeverokortti؛ källskattekort) صادر شده در اداره مالیات محلی استفاده میکنند . اگر کارمند نمیتواند نشان دهد یک کارت مالیات را ، این شرکت باید ۳۵٪ مالیات پرداخت نماید.

کسانی که اقامت طولانی دارند و از دریافت کارت های مالیاتی فنلاندی طبیعی خودداری کرده اند برای آنها به شرح زیر است معمولا، طرح مالیات بر درآمد تصاعدی است. اگر چنین کارمندی نتواند به ارائه یک کارت مالیاتی، این شرکت باید ۶۰٪ مالیات پرداخت نماید . شما برای راهنمایی بیشتر برای ثبت شرکت فنلاند میتوانید از مشاوره وکلای ما در موسسه mie  سود ببرید

 

پرداخت هزینه حمل و نقل

هزینه ثبت نام ارسال قابل پرداخت به PRH تجارت ۱۱۰ € است. باید آن را پیش پرداخت کنید . دستورالعمل پرداخت در وب سایت PRH را مشاهده کنید.

 

ID کسب و کار

 

شما یک ID کسب و کار در چند روز پس از تشکیل پرونده اطلاع رسانی و راه اندازی خود دریافت خواهید کرد . و به صورت خودکار کسب و کار خود را نیز در سیستم مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کرده اید ، و در سیستم پیش پرداخت ثبت نام کارفرما در اداره مالیات، که به طور معمول سه هفته طول می کشد وارد خواهید شد .

 

هشدار از طریق تغییرات مجدد شروع کسب و کار

 

اگر شما یک کسب و کار اجرا شده در گذشته داشته اید و دوباره می خواهید شروع به فعالیت های خود کنید ، لطفا استفاده کنید از فرم Y6 و به ما اطلاع دهید از ID کسب و کار قبلی خود را در فرم در قسمت اطلاعات بیشتر در مورد آگاه ساختن تغییرات .

لطفا در فرم به زبان فنلاندی یا سوئدی را پر کنید.

 

شما در نظر بگیرید برای اقدام برای ثبت شرکت فنلاند نیاز به ارسال فرم های دارید که تکمیل دقیق فرم ها بسیار ضروری است هر چند در ثبت شرکت فنلاند شما نیاز به بروکراسی پیچیده اداری ندارید ولی انجام دقیق مراحل کاری از واجبات انجام این مهم است . پیشنهاد ما آنست که راههای ثبت شرکت در اتریش و یا طرح خودحمایتی اتریش و یا گلدن ویزای پرتغال و … را نیز از مشاورین ما سوال بفرمایید . شما برای راهنمایی بیشتر برای ثبت شرکت فنلاند میتوانید از مشاوره وکلای ما در موسسه حقوقی مهام یگانه پاسارگاد در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  سود ببرید . و اگر در این راه تجربه کافی ندارید حتما با مشورت و بررسی و تحقیق در این راه گام بردارید . ثبت شرکت در فنلاند