ثبت شرکت در جمهوری چک

ثبت شرکت در جمهوری چک

ثبت شرکت در جمهوری چک :یکی از راه های اخذ اقامت در جمهوری چک از طریق ثبت شرکت است.ایا جمهوری چک را برای اقامت انتخاب کردید؟ایا قصد اقامت از طریق ثبت شرکت در جمهوری چک را دارید؟ایا از شرایط ثبت شرکت در جمهوری چک اطلاع دارید؟ هر فرد متقاضی که قصد تجارت در کشورهای عضو شینگن را دارد در مرحله ی اول می بایستی با ثبت شرکت تجاری در یکی از این کشورها از جمله جمهوری چک برای خود شخصیتی حقوقی ایجاد نماید.در این مقاله اطلاعات مربوط به نحوه ثبت شرکت در جمهوری چک و سرمایه گذاری توضیح داده شده است، یکی از راه های اخذ اقامت در چک از طریق ثبت شرکت در جمهوری چک است که در این مقاله اطلاعات جامع و کامل در خصوص ثبت شرکت در جمهوری چک را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم اگر تمایل به اطلاعات بیشتر دارید با موسسه حقوقی مهام یگانه پاسارگاد  تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته مشورت نمایید.

 اقتصاد در جمهوری چک:

جمهوری چک در حال حاضر در حال توسعه ی اقتصاد و  با درآمد بالا و نرخ تولید ناخالص داخلی است که ۸۷ درصد از متوسط اتحادیه اروپا است. که یکی از پایدار ترین و مرفه ترین کشورهای کمونیست است، جمهوری چک در سه سال قبل از وقوع بحران رشد بیش از ۶٪ در سال اقتصادی جهانی اخیر دارد . صادرات به اتحادیه اروپا، به ویژه آلمان و سرمایه گذاری خارجی در حالی که تقاضا داخلی است احیای راه اندازی یک تجارت در جمهوری چک ثبت نام نوع شرکت چک و تاسیس یک شرکت تابعه در جمهوری چک و ایجاد یک شعبه در جمهوری چک معاهدات دو برابر مالیات دارد. چرا کشور جمهوری چک جذاب برای سرمایه گذاران است؟ برگزاری شرکت جمهوری چک رتبه بندی اعتباری مالیات بر ارزش افزوده در جمهوری چک قانون چک مربوط به سرمایه گذاری خارجی واردات و صادرات در جمهوری چک نیروی کار در جمهوری چک به حداقل رساندن مالیاتی در جمهوری چک باز کردن یک آژانس مسافرتی در جمهوری چک باز کردن یک شرکت استخدام در جمهوری چک باز کردن یک رستوران در جمهوری چک باز کردن یک شرکت دارویی در جمهوری چک ایجاد پایه چک باز کردن وب سایت در جمهوری چک فروش توتون و تنباکو در جمهوری چک ایجاد یک کسب و کار انتشار در جمهوری چک قمار فعالیتها در جمهوری چک راه اندازی یک کازینو در جمهوری چک جمهوری چک – اتریش دو پیمان مالیات جمهوری چک – چین دو پیمان مالیات جمهوری چک – کانادا دو پیمان مالیات راه اندازی IT شرکت در جمهوری چک باز کردن یک شرکت مالی در جمهوری چک پرداخت مالیات در جمهوری چک تغییر نوع شرکت در جمهوری چک چگونه برای خرید سهام در یک شرکت چک چگونه به فروش سهام در یک شرکت چک باز کردن یک کسب و کار کشاورزی در جمهوری چک ایجاد سرمایه گذاری مشترک در جمهوری چک گسترش SPV شرکت / SPE در جمهوری چک سهامداران یک شرکت چک راه اندازی یک انحصاری معامله گر در جمهوری چک میتوان اقدام نمود.

راه اندازی شرکت در جمهوری چک:

جمهوری چک تنظیم چند نوع شرکت:

مشارکت

دفتر شعبه

شرکت با مسئولیت محدود (SRO)

سرمایه ثبت شده برای راه اندازی این نوع از شرکت ۲ میلیون یورو است . حداقل

تشکیل شرکت در جمهوری چک:

راه اندازی شرکت در جمهوری چک با مجوز دفتر تجاری ثبت میشود . برای به دست آوردن مجوز تجاری، مدارک زیر مورد نیاز است و در هنگام راه اندازی شرکت در جمهوری چک : سند قانونی برای شرکت در عین حال با ثبت نام تجاری یا گزیده ای از ثبت نام برای کسب و کار تاسیس، قرارداد اجاره فضای اداری و ثبت نام نکرده اثبات پرداخت هزینه اداری در بیش از ۹۰ روز، از آنجا که شرکت راه اندازی شد و یا مجوز تجاری منتشر شد، کسب و کار باید به اعمال ثبت نام تجاری از دادگاه تجاری منطقه ای. همراه با نرم افزار استاندارد، از بنیانگذاران باید ارسال کنید.

اساسنامه

اسناد شهادت حق توسعه فعالیت های کسب و کار در خاک جمهوری چک

تایید شده از مدیریت سرمایه ثبت شده

یک گواهی نامه از بانک مبنی بر سرمایه سپرده

یک لیست با مدیران شرکت و امضای خود و رضایت خود را به ثبت نام به ثبت نام تجاری

عدم سابقه کیفری برای تمام نمایندگان و اعضای شرکت

مجوز ثبت شرکت در چک:

صاحبان شرکت در جمهوری چک باید یک برنامه در اداره مالیات برای مالیات بر درآمد ارائه دهند. ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده بعد از ۱۵ روز از ثبت نام شرکت انجام میگیرد. به عنوان یک نتیجه، نهاد تازه تشکیل یک شماره شناسایی مالیات دریافت خواهد کرد و این آخرین مرحله از اختلاط است. ثبت نام برای امنیت اجتماعی و بیمه بهداشت و درمان ، در هشت روز پس از اولین کارمند استخدام انجام میگیرد. در سال ۲۰۱۵ مالیات بر درآمد شرکت برای شرکت در جمهوری چک ۱۹% است  . با استثنائات مانند حقوق بازنشستگی و سرمایه گذاری صندوق ها که ۵ درصد مالیات بر درآمد خاص است. مالیات بر ارزش افزوده ۲۱ درصد است واگر بیش از دوازده ماه متوالی گردش مالی بیش از ۱ میلیون یورو باشد ثبت نام اجباری است. ثبت نام برای هر دو بیمه درمانی و امنیت اجتماعی مورد نیاز برای شروع یک شرکت در جمهوری چک است به ظرف هشت روز از تاریخ اول کار از کارمند اول انجام می شود.

ثبت شرکت در چک:

ممکن است توسط یک فرد شروع شود.

مدیران می توانید از هر ملیت باشند.

تعداد مالیات بر ارزش افزوده به رسمیت شناخته شده اروپا می تواند به سرعت به دست آمده

این یک نیاز به بازدید از جمهوری چک به عنوان سمبل شرکت خود را نمی

برای کمک به شما برای شروع ما می توانیم یک شرکت حاضر و آماده به شما انتقال، همراه با یک حساب بانکی که به راحتی می توانید فعال باشد.

۱) ثبت شرکت

۲) رزرواسیون خود را نام شرکت

۳)ارتباط با ثبت محلی و مقامات مربوطه

۴) ساختار این شرکت به عنوان در هر مورد نیاز خود را

۵) آماده خود را ثبت شرکت فرم

۶) تهیه پیش نویس اساسنامه / اساسنامه

۷) فایل اسناد با رجیستری از دادگاه تجاری منطقه ای

۸) انتصاب مدیران

۹) هزینه اولیه دولت برای دریافت مجوز قابل پرداخت در اختلاط

۱۰)گواهی ثبت

۱۱)صدور سهام و تولید به اشتراک گواهینامه

۱۲)تمام اسناد و گواهی عرضه شده در یک پوشه حرفه ای

تحویل اسناد توسط فدرال اکسپرس / DHL  ۱۳)پیک

ما متخصص در ثبت شرکت در چک هستیم و ما می توانیم شرکت با مسئولیت محدود را ثبت نماییم . روش تشکیل شرکت به طور معمول یک هفته طول می کشد.قانون شرکت حقوق خصوصی چک و قانون شرکت های بزرگ به طور قابل توجهی از ژانویه ۲۰۱۴ اصلاح شده است.سهام یک شرکت با مسئولیت محدود توسط گواهی سهم مدیران شرکت ارائه شده است.مدیر می تواند از هر ملیت باشد، با این حال، یک غیر اروپایی نیاز به تطابق با برخی از شرایط به عنوان یک مدیر منصوب شود. برای یک مقیم خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و یا شهروند، نیاز به یک سند بررسی سابقه کیفری از کشور شهروندی و از جمهوری چک است.هیچ محدودیتی در ملیت مدیران شرکت وجود ندارد.

شرکت سهامداران

حداقل یکی از سهامداران از هر ملیت مورد نیاز است

حساب ها

حساب کامل باید با رجیستری تجاری و با مقامات مالیاتی واصل شود.

ترکیب یک شرکت محدود – Spolesnost بازدید کنندگان rucenim omezenym SRO

نام شرکت:

نام شرکت در جمهوری چک باید قبل از تصویب برای در دسترس بودن و قابل قبول، با رجیستری از دادگاه تجاری منطقه ای ارائه شود ما نام شرکت پیشنهاد خود را چک کنید.

دفتر ثبت شده:

برای اثبات ثبت یک شرکت یک دفتر واقعی مورد نیاز است.

دفتر اسناد رسمی مسئول انطباق از محتویات مقالات این شرکت از انجمن است. دفتر اسناد رسمی قبل از اجرای اساسنامه نیاز به مدارک زیر را دارد: رکورد پاک جنایی، استشهاد از مدیران، تایید از دفتر ثبت نام، همراه با عصاره از املاک و مستغلات ثبت نام برای محل

اخذ مجوز تجارت:

یک شرکت باید مجوز تجاری مناسب برای انجام کسب و کار خود داشته باشد. قبل از اخذ مجوز تجارت، یک شرکت ممکن است نیاز به ارائه مدارک حرفه ای مرتبط و تجربه باشد.

ثبت نام از شرکت به ثبت نام تجاری:

با ثبت نام از این شرکت به ثبت نام تجاری، حرکت به مربوطه دادگاه منطقه ای باید توسط تمام مدیران اولین بار باید در یک دفتر اسناد رسمی امضا گردد .

ثبت نام مالیات بر درآمد فوری است.اگر شما نیاز به یک شرکت آماده در جمهوری چک دارید ما میتوانیم به شما کمک کنیم .

جمهوری چک: – SRO از شرکت های اختلاط

جمهوری چک کنترل بر مالکیت سهم چک شرکت ندارد، اما دارای کنترل های سخت در مالکیت اموال غیر اتباع است. شرکت در چک یک ساختار ایده آل برای خرید و برگزاری ملک در کشور است بنابراین با مسئولیت محدود شرکت میتوان اقدام نمود. اطلاعات بازدید کنندگان

ویژگی های یک شرکت چک:

سرمایه اولیه حداقل برای ثبت شرکت

یک شرکت نیاز است. SRO تنها ۱ مدیرعامل از هر ملیت

فقط ۱ نفر سهامدار مورد نیاز است.

برای ثبت نام این شرکت، شما نیاز به ترخیص کالا از گمرک وارائه عدم سابقه کیفری دارید.

تعداد مالیات بر ارزش افزوده اروپا آسان است، سوابق خوبی از جنبش کالا باید نگه داشته شود.

شرکت را می توان به راحتی منتقل کرد.

مدارک مورد نیاز برای نماینده قانونی در چک LLC

نماینده قانونی – شهروند اتحادیه اروپا

نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس اقامت دائم

ثبت شرکت در کشور مبدا بیشتر از ۳ ماه است. اگر شخص متقاضی شهروند اتحادیه اروپا است ابستل مورد نیاز است.

اظهارنامه رسمی و نمونه امضا notarised)

نماینده قانونی – شهروند کشور خارج از اتحادیه اروپا

نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس اقامت دائم

علاوه بر این توسط یک مترجم دادگاه گواهی به چک ترجمه و ضمیمه با ابستل، در صورت لزوم نیاز است.

اظهارنامه رسمی و نمونه امضا notarised)

با مسئولیت محدود شرکت – Spolecnost اطلاعات بازدید کنندگان Rucenim Omezenym

این نوع از شرکت در بورس اوراق بهادار تجارت نمی تواند باشد، اما مسئولیت صاحبان به سپرده پرداخت نشده خود را محدود کرده اند

حقوق و وظایف این نوع شرکت و شرکت کنندگان در آن با کد تجاری تنظیم میشود.

مزایای اصلی عبارتند از: محرمانه بودن برای صاحبان است.

برای تشکیل پرونده سالانه حساب های مورد نیاز است .

یک شرکت ممکن است توسط یک سهامدار به ثبت برسد.

در این مقاله سعی بر این شد تا شرایط ثبت شرکت در جمهوری چک و قوانین در چک را به اطلاع شما عزیزان برسانیم و شرایط لازم برای ثبت شرکت در جمهوری چک را در این مقاله به استحضار شما عزیزان برسانیم و اینکه شخص متقاضی بعد از ۵ سال میتواند اقامت چک را اخذ نمایند و سفر به کشورهای اروپایی نیاز به اخذ ویزا ندارد اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در چک را دارید با موسسه حقوقی مهام یگانه پاسارگاد تماس حاصل فرمایید و از روند کار اطلاع کسب نمایید. ثبت شرکت در جمهوری چک