ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی

اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی: یکی از محبوب ترین ثبت شرکت های موجود در دنیا به شمار میرود زیرا میتوان این را یکی از شاخه های سرمایه گذاری در اسلواکی نام برد . سرمایه گذاری های زیادی در اسلواکی وجود دارد که شما باید بهترین آن را برای خود انتخاب نمایید . دقت نمایید که ثبت شرکت در اسلواکی مراحلی دارد که باید این مراحل را دقیق طی نمایید تا منجر به اخذ اقامت شما در این کشور زیبا نیز گردد .

 

بی تردید بهترین و بی دردسرترین راه های مهاجرت به اروپا اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی است. نکات مهم در خصوص سرمایه گذاری دراسلواکی واخذ اقامت اسلواکی. اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی یکی از روش هایی است که طرفداران خاص خود را دارد و با توجه به کم هزینه بودن سرمایه گذاری در اسلواکی بسیاری از افراد اخذ اقامت اروپا را از طریق مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  آغاز می نمایند که در زیر به مسائل پیرامون اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی پردازیم.

 

اتحادیه اروپا در حال شامل ۲۸ کشور مستقل میباشد که به طور کلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا خوانده می‌شوند و عبارت‌اند از آلمان، اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، بلژیک، بلغارستان، پادشاهی متحده پرتغال، جمهوری چک، دانمارک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لاتویا، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند، یونان و کرواسی.

 

لازم است بدانید با دریافت اقامت اروپا از طریق یکی از این کشورها میتوانید  در کل کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر نمایید و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازید. اگر مایل به اخذ اقامت اروپا هستید یکی از بهترین راههای دریافت اقامت کشورهای اروپایی از طریق ثبت شرکت در اسلواکی ،یا کشورهای دیگر و فعالیت های اقتصادی می باشد. در صورتی که این راه را برای اقامت اروپا انتخاب نمایید تا ۵ سال اقامت موقت اروپا را دریافت خواهید کرد. به این اقامت اصطلاحا TR میگویند، یعنی Temporary Residence، اقامت موقت. سپس به مرحله ی  PR  ، اقامت دائم میرسید و پاسپورت اروپایی دریافت خواهید کرد.

 

امروزه اکثر افراد تمایل به این دارند که سریعاً راهی مطمئن پیدا کنند تا به اقامت اروپا ختم شود. اقامت اروپا پاسخ گوی بسیاری از نیازها و تمایلات  افکار تجاریست. همچنین خانواده های زیادی هستند که شرایط زندگی در کشورهای اروپایی را بهترین نوع زندگی شناخته اند.

یکی از بی دردسر ترین راه های اخذ اقامت این است که با ثبت کردن شرکت در اتحادیه اروپا ، یک شخصیت حقوقی به شاکله ی  یک شرکت با سود خود، سالیانه مالیاتش را بپردازد تا طی ۵ سال این انتخاب به اخذ اقامت دائم بیانجامد. شما میتوانید شرکتی ثبت کنید تا بعد از گذشت ۵ سال به وسیله ی آن بتوانید اقامت دائم خود را از اروپا بگیرید.

تجار میدانند بیزنس در شرکت ها به واقع آن است که شرکت شما با پرداخت کمترین میزان مالیات بتواند بیشترین سود دهی را داشته باشد. از میان ۲۸ کشور اتحادیه، یکی از کشورهایی که شرکت شما در آن میتواند کمترین میزان مالیات را پرداخت کند کشور جمهوری اسلوواکی است.

این کشور حدودا ۵ میلیون نفر جمعیت دارد و میانگین سنی جمعیت آن ۳۶.۱ میباشد. کشور جمهوری اسلواکی از سال ۱۹۹۳ میلادی به استقلال رسیده و اکنون در جایگاهیست که میتوان از آن با عنوان بهترین موقعیت اقتصادی منطقه نام برد. همسایگی آن با اتریش، مجارستان، لهستان، جمهوری چک و اوکراین، و بهره وری از اب و هوای کوهستانی و دسترسی های سهل مهاجرتی به سایر کشورهای عضو شنگن.موجب شده نگاه اکثریت مهاجرین به این کشور زیبا بیفتد. مهاجرت به کشور اسلواکی بسیار آسان و از طریق ویزای توریستی میباشد.

موسسه ی حقوقی مهام یگانه پاسارگاد ، برترین ارائه دهنده ی مشاوره های حقوقی در زمینه ی  اخذ اقامت دائم و سر مایه گذاری در اروپا.

تمامی اعضای خانواده میتوانند همزمان مهاجرت کنند. با ثبت شرکت دراسلواکی و پرداخت حداقل مالیات ، اقامت ۲۸ کشور اروپا را بگیرید.

امروزه تمام مراکز خدمات مهاجرتی که در این موضوع در حال فعالیت هستند، بعد از ثبت شرکت برای شما ممکن است بتوانند اقامت اروپا بگیرند. نکته اینجاست که در صورت بروز مشکل در اخذ کارت اقامت و منصرف شدن شما از پرونده، شرکتی که برای شما ثبت شده است با حداقل ۵ هزار یورو شاید بتواند بسته شود و از زیر بار مالیات رها شود. در صورتی که با استعانت از قرارداد فی مابین شما و کارشناسان شایسته ی موسسه ی حقوقی مهام یگانه پاسارگاد میتوانید در مرحله ی ماقبل ثبت شرکت، کارت اقامتتان را اخذ فرمایید که این امر کاملا به نفع شماست.

در حال حاضر نقطه ی امید و تمایل همه ی کسانی که میخواهند از رفاه زندگی در کشور اتریش و سوئیس بهره مند شوند که در صدر کشور ها از لحاظ رفاه اجتماعی قرار دارند به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی میباشد. زیرا کمتر از ۱ ساعت با این دو کشور فاصله  خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکیبا شماره تلفن های موسسه تماسی حاصل کرده و از مشاوره ی رایگان بهره ببرید.

در ادامه بحث اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی میپردازیم به مزایای اقامت در این کشور:

مزایای اقامت در کشور اسلواکی (اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی)

 • با دریافت اقامت در کشور جمهوری اسلواکی  شما قادر خواهید بود که بدون ویزا به تمامی کشورهای اروپایی حوزه شینگن سفر نمایید.
 • با اقامت کشوراسلواکی می توانید با تسهیلات ویژه شهروندان اتحادیه اروپا به راحتی به بیش از ۱۴۰ کشور جهان از جمله انگلیس ،امریکا و کانادا مسافرت نمائید.
 • با اقامت در کشور جمهوری اسلواکی می توانید به راحتی در بانکهای اروپا و سراسر دنیا افتتاح حساب نمایید.
 • با اقامت در اسلواکی می توانید از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا بهره مند گردید.
 • با اقامت در کشور اسلواکی می توانید از امکانات رایگان درمانی و رفاهی در اتحادیه اروپا استفاده نمایید.
 • با اقامت اسلواکی می توانید در کشورهای مختلف اروپایی نسبت به خرید ملک و اجاره املاک اقدام نمایید.
 • با اخذ کارت اقامت اروپا از کشور اسلواکی امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای اروپا (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …) را خواهید داشت.
 • با اقامت در اسلواکی  فرصت تجارت با تمام جهان را خواهید داشت.
 • با اقامت اروپا امکان اخذ آسانتر ویزای ایالات متحده را دارید.
 • با اقامت کشور اسلواکی شهروند اتحادیه اروپا محسوب می شوید.
 • محدودیت های سنی برای کسب اقامت مطرح نمی باشد.
 • با این اقامت می توانید در طی چند سال پاسپورت دوم خود را دریافت نمایید.

امروزه مهاجرت با تعريفی جديد مطرح مي شود و ديگر ذهنيت های گذشته درباره پديده مهاجرت تغيير يافته است. شايد در گذشته مهاجرت فقط از روی اجبار بود اما امروزه مهاجرت به موضوعی عادی و طبيعی در همه دنيا تبديل شده و مختص به ایران يا ديگر کشورهای شرقی نيست، امروزه مهاجرت به دلايل مختلف از قبيل تغيير شغل, تحصيلات, ازدواج, زندگی بهتر، تنوع در محل زندگی خود و خانواده و بسياری دلايل ديگر می باشد. البته همواره مسئله اطلاعات صحيح، بزرگترين چالش برای مهاجران بوده و هست زيرا اگر با اطلاعات صحيح و کامل اقدام ننمایید علاوه بر صرف هزينه و وقت زياد به مقصد نخواهيد رسيد و در همین مسائل سودجویان بسیاری آماده ی انجام اقدامات کلاهبردارانه و فریب کارانه هستند. پس  با سپردن کار به متخصصین علاوه بر آسودگی خيال در کوتاه ترين زمان ممکن به نتيجه خواهيد برسيد.  ما با داشتن کارشناسان متخصص مهاجرت شما را از ابتدا تا اخذ اقامت اروپا (از طریق ثبت شرکت دراسلواکی) همراهی خواهيم نمود.

ثبت شرکت در اسلواکی یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی شناخته میگردد و البته راه های بسیاری برای مهاجرت این کشور زیبا وجود دارد که میتوانید با کمی تامل بهترین راه برای خود انتخاب نمایید . باز هم اکیدا پیشنهاد میکنیم که ویدیو ها و ویس های موجود در این صفحه را که به صورت رایگان برای شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است را مشاهده نمایید تا بتوانید اطلاعات کامل تری در باب این موضوع کسب نمایید . ثبت شرکت در اسلواکی