تحصیل در لهستان تحصیل در لهستان:لهستان یک کشور مدرن و پویا است که پر از فرصت برای جوانانی است که مایل تحصیل در لهستان بدون مدرک زبان هستند. و تحصیل آسان تر و کم هزینه تر را در این روش سپری خواهند کرد. در ادامه به شرح جزئیات این برنامه میپردازیم. تحصیل در لهستان […]
" />

تحصیل در لهستان بدون مدرک زبان

 

تحصیل در لهستان

تحصیل در لهستان:لهستان یک کشور مدرن و پویا است که پر از فرصت برای جوانانی است که مایل تحصیل در لهستان بدون مدرک زبان هستند. و تحصیل آسان تر و کم هزینه تر را در این روش سپری خواهند کرد. در ادامه به شرح جزئیات این برنامه میپردازیم.

تحصیل در لهستان بدون مدرک زبان

 

در سال 2014 حدود 36000 دانشجوی بین المللی وارد شدند! برنامه های پزشکی و مهندسی در میان دانشجویان محبوب ترین است. بدون مدرک ایلتس، انگلیسی، با اقامت سه ساله بهترین دانشگاه های فنی و پزشکی در اروپا و حتی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان!

 

با بیش از 1/9 میلیون دانشجو، ان ها دارای بالاترین شاخص های بورس تحصیلی در اروپا هستند. هر سال تقریبا نیم میلیون جوان از ایالت متحده، کانادا، بریتانیا، برزیل، چین، اسراییل، اوکراین، روسیه، اسکاندیناوی، و دیگر کشورهای اروپایی و اسیایی تحصیلات خود را در دانشگاه ها وکالج های لهستان اغاز میکنند.

 

تحصیل در لهستان بدون مدرک زبان

دلایل تحصیل در لهستان

 

    شناخته شده در جهان است، اموزش با کیفیت

    عضو اتحادیه اروپا (28 کشور)

    کشور شنگن(ویزا اجازه به 26 کشور را میدهد)

    سیستم انتقال اروپا (دانشجو میتواند برای تحصیل به هر کشور در اروپا انتقال پیدا کند)

    اقامت لهستان از طریق تحصیل بر اساس شرایط مهاجرت به لهستان

    برنامه های درسی در استانداردهای امریکایی و بین الملللی واحدها به صورت انگلیسی تدریس میشوند.

    یکسال در مهندسی صرفه جویی کنید (لیسانس به مدت سه سال و کارشناسی ارشد 1/5 تا 2 سال انجام میشود)

    گزینه پدخت (کارت ابی) .کار تمام وقت

    بدون مدرک ایلتسو تافل ااگر موزشش به زبان انگلیسی باشد.

    بیش از 36000 دانشجو در سال 2014 به لهستان امدند

    بورس تحصیلی مختلف برای دانشجویان در تحصیلات مانند موسسات میخوانند و غیره

    مشاغل نیمه وقت و کاراموزی

    هزینه های زندگی مقرون بصرفه ماهی 180 تا 200 یورو

    لهستان تنها کشوری است که طی رکورد اقتصادی اخیر رشد داشته است.

 

تحصیل در لهستان بدون مدرک ایلتس

 

مطالعه در لهستان بدون مدرک ایلتس برای دانشجویان هندی.لهستان یک کشور جذاب،با فرهنگ غنی و مدرن است که دارای تاریخ و سنت فوق العاده است. اموزش عالی در لهستان دارای سابقه طولانی است با اولین دانشگاهی که در سال 1364 در کارو تاسیس شد. در حال حاضر  حدود 450 موسسه اموزش عالی جهت تحصیل در لهستان حاضر است.

 

همچنین دلنشگاه های بسیار تخصصی دارد که متشکل از کارشناسان برجسته از طیف وسیعی از زمینه هستند. تحصیل در لهستان بدون ایلتس به شما درجه ای با کیفیت اروپایی را میدهد.در سراسر جهان با هزینه کم شناخته شده است. نه تنها شما با کیفیت بالا از اموزش لذت خواهید برد، بلکه فرصتی برای کار حرفه ای در اینده در اروپا خواهید داشت.

فهرست کالج ها و دانشگاه های لهستان

 

چندین نوع موسسه در لهستان وجود دارد که میتوانید به عنوان دانشجوی کارشناسی مانند دانشگاه های عمومیف خصوصی، پلی تکنیک، اکادمی موسیقی و دانشگاه های کشاورزی شرکت کنید.دانشگاه های لهستان با بسیاری از دانشگاه ها و سازمان های برجسته در نقاط مختلف جهان ارتباط دارد و در نتیجه دانشجویان فرصت بررسی امکانات این دانشگاه را در ان مکان ها پیدا میکنند. دانشگاه های لهستان شرکای خود را در کشورهایی مانند انگلستان ایالت متحده، استرالیا، سوییس و یونان دارند.

 

کالج ها و دانشگاه های لهستان

 

در این جا لیستی از بهترین دانشگاه ها و دانشکده های لهستان برای دانشجویان بین المللی است:

 

    دانشگاه بلاسیتوک

    دانشگاه کاتولیک جان پل دوم

    دانشگاه زسود

    دانشگاه کاارو و جالینگونیان

    دانشگاا کشاورزی کراکوف

    دانشگاه فنی گرانسک

    دانشگاه فنی کراکو

    دانشگاه فنی لودز

    دانشگاه فنی لوبلین

    دانشگاه فنی پوزنان

    دانشگاه فنی ورشو

    دانشگاه فنی اوپول

    دانشگاه سیلیکا

    دانشگاه ورشو

    دانشگاه وروشلوف

    دانشگاه صنعتی ورشو

    دانشگاه تکنولوژی وروکولو

 

شرایط تحصیل در لهستان بدون مدرک ایلتس

 

گرچه لهستانی زبان رسمی دولت لهستان است، دانشجویان نیازی به دانستن لهستانی برای تحصیل در لهستان ندارند، زیرا بیشتر دوره های ارایه شده به زبان انگلیسی تدریس میشوند.همچنین در صورتی که اموزش در سطح متوسط انگلیسی باشد هیچگونه مهارت زبان مانند ایلتس یا تافل لازم نیست. دانشجویان میتوانند در لهستان بدون ایلتس تحصیل کنند که فارغ التحصیل از دبیرستان انگلسی زبان هستند.و یا موسسه اموزش عالی نیاز به ارایه اسناد اضافی برای بررسی مهارت زبان انگلیسی خود ندارند. تحصیل در لهستان